معماری
خانه / اخبار استان ها / مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب: صنعت نفت در امضای قرارداد با سازندگان داخلی پیشتاز است

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب: صنعت نفت در امضای قرارداد با سازندگان داخلی پیشتاز است

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، صنعت نفت را در امضای قرارداد با سازندگان داخلی پیشتاز عنوان کرد و گفت: رویکرد ما در امضای قرارداد، استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی است.

به گزارش پایگاه خبری باده نیوز، احمدمحمدی شامگاه سه‌شنبه (۳۰ مهرماه) در حاشیه دیدار وزیر نفت با فعالان بخش خصوصی با اشاره به اینکه شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده نفت کشور، ارتباط گسترده‌ای با بخش خصوصی دارد، تصریح کرد: همسو با این موضوع، تاکنون ۱۴ هزار قطعه کالایی صنعت نفت از سوی سازندگان داخلی بومی‌سازی شده است.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون نیز ۳ هزار کالای مورد نیاز صنعت نفت به‌منظور بومی‌سازی به سازندگان داخلی معرفی شده است، تصریح کرد: رویکرد ما در امضای قرارداد، استفاده حداکثری از ظرفیت بخش خصوصی برای بومی‌سازی تجهیزات صنعت نفت است.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب با مفید ارزیابی کردن نشست با فعالان بخش خصوصی اظهار کرد: این نشست‌ها، سبب نزدیکی رویکرد بخش خصوصی و دولتی می‌شود و اگر هم موانعی وجود داشته باشد، با همکاری آن را برطرف می‌کنیم.

محمدی، صنعت نفت را صنعتی پیشرو در بیشتر مسائل از جمله توجه به ساخت داخل و سازندگان داخلی دانست و گفت: وزیر نفت همسو با این موضوع، دستورعمل بومی‌سازی ۱۰ گروه خانواده کالاهای کاربردی صنعت نفت را با هدف پررنگ کردن نقش بخش خصوصی ابلاغ کرده است که پیشرفت خوبی در این زمینه داشته‌ایم.

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب همچنین  از امضای هفت تا هشت بسته از بسته‌های طرح‌ نگهداشت و افزایش توان تولید ۲۸ مخزن شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در آینده نزدیک خبر داد.

دیدار و گفت‌وگوی وزیر نفت و مدیران ارشد صنعت نفت با فعالان بخش خصوصی شامگاه سه‌شنبه (۳۰ مهرماه) در مرکز همایش‌های تخصصی شرکت ملی نفت ایران (باغ کوشک) برگزار شد.

همچنین ببینید

سرپرست معاونت

انتصاب سرپرست معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم‌پزشکی اهواز

طی ابلاغی از سوی دکتر فرهاد ابول‌نژادیان، سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی جندی‌شاپور اهواز، دکتر علی احسان‌پور …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =